do ustalenia

Holandia praca na magazynie przy pakowaniu dla par bez języka Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 września 2014 01:52

Producent odzieży szuka studentów i par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Woerden od zaraz na magazynie przy pakowaniu ubrań. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Osoba do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Woerden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KRAZ 855

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na pakowaniu ubrań i ich metkowaniu. Osoba zatrudniona będzie też odpowiedzialna za przyklejanie odpowiednich cen do odzieży oraz doczepianiu zabezpieczeń.

Wymagania:
– chęć do wyjazdu od zaraz na okres 6 miesięcy
– dobre zdrowie
– preferowani studenci
– osoby otwarte, lubiące pracować w zespole
– umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowym zespole
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– oferujemy codzienne dojazdy do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– zatrudnienie również dla par
– pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Prosimy wysyłać aplikacje za pomocą strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ubran-woerden,oferta,3552018

ID ogłoszenia: 99854160cb89bde0

2 komentarze na “Holandia praca na magazynie przy pakowaniu dla par bez języka Woerden”

  1. Witam, szukam pracy dla 2 dziewczyn 1studentaka- 24lata, i niestudiująca 23 lata.

    tel:697 694 358

  2. PaulaLes na 3 lutego 2015 @ 15:39

    Witam,
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy razem z chłopakiem oraz jeszcze jedną parą. Sumienni, uczciwi, bez nałogów, dobra znajomość języka angielskiego.

    tel.533208508