do ustalenia

Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:44

Aktualnie szukamy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Rotterdamu dla order pickera przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego.

Stanowisko: Order picker
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– praca z artykułami spożywczymi i chemicznymi
– obsługiwanie skanera ręcznego
– dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– możliwość pozostania za granicą na pół roku
– język angielski na dobrym poziomie
– chęć do pracy zmianowej
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– przyjazd samochodem będzie sprzyjał podczas rekrutacji
– wyrobiony numer SOFI jest mile widziany
– dobre zdrowie
– umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– dla chętnych możliwość przedłużenia umowy
– zdobycie nowego doświadczenia
– szkolenia pracownicze
– dobre warunki zatrudnienia
– pracę w międzynarodowym zespole
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
– na miejscu pomoc polskich rezydentów
– podpisanie umowy w języku polskim

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: rekrutacja@marvelpc.eu w treści wpisując: ORDER PICKER.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-238g3c/

ID ogłoszenia: 13954b97fc98df2e

3 komentarze na “Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Rotterdam”

  1. jestesmy zainteresowani oferta pracy z dziewczyna jestesm młodymi energicznymi osobami prosze o kontakt + mamy juz wyrobioe nr sofi i przebywamy w holandi
    +31 619 048 707

  2. I can start working right away, please

    I come from Polish, I have experience.

    Witam serdecznie, posiadam własne mieszkanie, prawo jazdy i samochód

    jestem zdecydowany podjąć pracę od zaraz.

    tel.+31 686 281 326

  3. Witam ! Jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem młodą osobą która łatwo odnajduje sie na nowym stanowisku pracy i umie pracować w zespole.
    Mam wyrobiony SOFI numer i aktualnie przebywam w Holandii