9 euro/h brutto

Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 6 marca 2015 02:50

Magazyn z Waalwijk szuka osób do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla order pickera przy pakowaniu bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Order picker
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Nr referencyjny: 9154

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach według systemu magazynowego
– wprowadzanie zmian do systemu komputerowego
– pakowanie produktów oraz przygotowywanie ich do dalszej wysyłki
– paletowanie
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– podzielność uwagi
– szybkość zapamiętywania
– radzenie sobie ze stresem
– pracownik musi znać język angielski
– doświadczenie logistyczne będzie mile widziane
– spostrzegawczość, refleks
– otwartość, kontaktowość
– samodzielność, umiejętność zarządzania
– bystrość umysłu

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie godzinowe
– dodatki za pracę w systemie zmianowym
– zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem
– codzienny dojazd do pracy
– dobre warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV w języku angielskim na maila: rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: order picker.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230nb5/

ID ogłoszenia: 68954f8f48a810bf

4 komentarze na “Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk”

  1. agnieszka na 8 marca 2015 @ 18:14

    Witam jestem zainteresowana pracą prosze o kontakt email: agnieszka-malachowska@o2 lub tel 530910261

  2. agnieszka na 10 marca 2015 @ 13:25

    Witam jestem zainteresowana pracą prosze o kontakt email: agnieszka-malachowska@o2.pl lub tel 530910261

  3. hej jestem zainteresowany ta oferta i spelniam wszystkie wymogi prosze o kontakt +48 570196459

  4. hej jestem zainteresowany ta oferta i spelniam wszystkie wymogi prosze o kontakt +48 570196459