do ustalenia

Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 01:57

Praca w Holandii w mieście Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta dla magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na umowę tymczasową.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/Docdat/08/2014

Zadania:
Jest to praca na magazynie polegająca na:
– zbieraniu zamówień
– wyszukiwaniu produktów na półkach
– wpisywaniu danych do komputera
– pakowaniu produktów
– oraz innych pracach magazynowych zlecanych przez pracodawcę

Wymagania:
– język angielski w stopniu bardzo dobrym
– doświadczenie w pracach magazynowych mile wdziane
– motywacja do szybkiego tempa pracy
– zaangażowanie, elastyczność
– dobra kondycja fizyczna i psychiczna

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy transport do Holandii
– zapewniamy ubezpieczenie w cenie 81,67 euro/mc
– zakwaterowanie odpłatne 84,90 euro za tydzień
– odpowiadamy na wszystkie pytania

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-waalwijk-id240546.html

ID ogłoszenia: 68053ffb12e80d70