stawka godzinowa

Holandia praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym od zaraz w Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: październik 2016
  • Długość umowy: min pół roku
  • Opublikowany: 25 października 2016 01:55

Hurtownia elektroniki z miejscowości Venray poszukuje magazynierów do legalnej pracy w Holandii od zaraz przy kompletowaniu zamówień na urządzenia mobilne.

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Praca w sektorze logistycznym. Praca manualna, kompletowanie urządzeń mobilnych (smartfony, drukarki, tonery, tablety i inne sprzęty elektroniczne), składanie sprzętu typu I-watch, pakowanie akcesoriów, układanie skompletowanych produktów na palety, inne prace magazynowe (ładowanie i rozładowywanie kontenerów), klejenie naklejek, orderpicking, kontrola jakości.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Venray

NASZE OCZEKIWANIA:
– status osoby niekaranej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność na dłuższy czas

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
– atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana stawka godzinowa)
– mieszkanie służbowe na czas zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne
– pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na maila: biuro@goodjob.com.pl w treści wpisując: „MAGAZYN”
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: 535-474-535

ID ogłoszenia: 2995804cf77e78a5