1,600.00

Holandia praca na produkcji mięsnej jako Rzeźnik – trybowanie szynki, Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 marca 2017 04:08

Firma z Helmond poszukuje rzeźników do podjęcia pracy w Holandii na produkcji mięsnej przy trybowaniu szynki. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Select Werving&Selectie na zlecenie Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Rzeźnik/ trybowanie szynki
Miejsce pracy: HOLANDIA: Geldrop lub Helmond

Zadania na stanowisku:
– rozbiór i ćwiartowanie mięsa
– wykrawanie, porcjowanie i klasowanie mięsa
– trybowanie szynki

Szukamy osób, które
– mają doświadczenie w pracy w jako wykrawacz mięsa/ trybownik/ rzeźnik min 6 miesięcy (warunek konieczny)
– posiadają prawo jazdy kat B ( auto służbowe 🙂 ) – mile widziane
– chcą pracować za granica na dłuższy okres czasu.

W zamian za to oferujemy:
– zakwaterowanie i dojazd do pracy: BEZPŁATNIE
– wynagrodzenie 1600 euro netto miesięcznie przy pełnym etacie
– dodatkowe bonusy za przepracowany okres czasu
– kontrakt z gwarancja stabilnego zatrudnienia
– zatrudnienie zgodne z holenderskim prawem pracy CAO vlees
-pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności administracyjnych (sofi numer (odpowiednik naszego PESEL) konto bankowe,ubezpieczenie)

Znajomość języka angielskiego/holenderskiego nie jest wymagane, lecz będzie dodatkowym atutem podczas zatrudnienia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

ID ogłoszenia: 98558c07de014979

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez anna.maria.klat

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez anna.maria.klat »