do ustalenia

Holandia praca na produkcji przy pakowaniu sałatek bez języka Hoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoorn
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 23:01

Producent sałatek z Hoorn poszukuje osób na linię produkcyjną przy pakowaniu. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy krojeniu i myciu warzyw. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Hoorn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– mycie, krojenie warzyw i owoców
– mieszanie składników na sałatki
– pakowanie produktów
– naklejanie kodów
– układanie towaru na palety
– obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Holandii na pół roku
– język angielski na poziomie A2-B1
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– motywacja, zaangażowanie, punktualność
– okazanie referencji z poprzednich stanowisk

Oferujemy:
– pracę zmianową
– zatrudnienie na okres 6 miesięcy
– dobre wynagrodzenie płacone w terminie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim i z dołączoną klauzulą o poufności na maila: praca@hobij.pl w tytule proszę wpisać: sałatki

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22j272/

ID ogłoszenia: 17453fb7b4011bc0