do ustalenia

Holandia praca na produkcji serów bez znajomości języka Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:51

Fabryka serów z Almere szuka pracowników bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy pakowaniu produktów na linii produkcyjnej. Zatrudniamy osoby nieposiadające doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Almere
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania związane są z produkcją serów i mogą polega na:
– pakowaniu produktów przy taśmie
– układaniu paczek w skrzynkach
– przygotowywaniu zamówień
– kontrolowaniu jakości wyrobów
– itp.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zatrzymanie się w okolicach Almere na pół roku
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP

Oferujemy:
– zatrudnienie zmianowe od godziny 18 stawka wynosi 130% podstawowej
– możliwość wyrobienia nadgodzin płatnych 130% stawki
– dla chętnych pracę również w weekendy
– zdobycie nowego doświadczenia
– miejsce do zamieszkania
– darmowe przejazdy do pracy
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– transport do Holandii
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– każdy pracownik otrzymuje dodatki urlopowe i wakacyjne
– jasne warunki zatrudnienia
– oferujemy świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@fidess.pl z tematem: FABRYKA-SEROW-15P2 lub wypełnienie krótkiego formularza: fidess.pl/Kariera/FormularzRekrutacyjny

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242a70/

ID ogłoszenia: 8465594593f32b7e

2 komentarze na “Holandia praca na produkcji serów bez znajomości języka Almere”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy tel 696 058 579 Pozdrawiam

  2. Szukam Pracy!!! na 12 lipca 2015 @ 21:27

    Witam mam na imie Jarek poszukuje pracy i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Mam doswiadczenie zawodowe w produkcji jak i w ogrodnictwie. Bardzo by mi zalezalo na panstwa odpowiedzi a wiec prosze o kontakt nr.0048723070699 i z gory dziekuje.