10,50

Holandia praca – obsługa maszyn produkcyjnych w fabryce masła, Bodegraven 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bodegraven
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 00:52

Aktualna oferta legalnej pracy w Holandii na produkcji jako operatora maszyn produkcyjnych w fabryce masła z Bodegraven. Znajomość języka angielskiego jest wymagana.

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego Klienta – producenta masła, szukamy osób do pracy na stanowiska produkcyjne z umiejętnością obsługi maszyn produkcyjnych.

Miejsce pracy: Holandia, Bodegraven.

Zakres obowiązków:

Pakowanie masła: praca przy linii produkcyjnej, sciąganie z linii gotowego produktu i pakowanie do kartonów, obsługa maszyn produkcyjnych.
Temp. +4 st.C.

Produkcja masła: przygotowanie składników zgodnie z recepturą oraz wrzucenie ich do specjalnej miksującej maszyny.
Temp. na hali: + 15-18 st. C.

Oferujemy:
– wynagrodzenie: 10,50 euro brutto/h + podwyżka po 4 tygodniach na 11€ (przy dobry funkcjonowaniu).
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
– pracę na dłuższy czasu;
– opiekę polskiego koordynatora.

Wymagania:
– podstawowa znajomość j. angielskiego;
– mile widziane doświadczenie na produkcji żywności;
– min. 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze prostych maszyn produkcyjnych;
– chęć dojazdu do pracy na rowerze, ok.3km w 1 stronę.

Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV na adres: d.grzywna@pran.eu z dopiskiem MASLO

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”

ID ogłoszenia: 4145cf4d8ca9379d