do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz bez języka przy pakowaniu mięsa w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 21:27

Poszukiwane młode i energiczne osoby do pracy w Holandii przy pakowaniu mięsa od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Amsterdamie na linii produkcyjnej. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia za granicą oraz zwiedzenia miasta.

Stanowisko: pakowacz mięsa.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na bieżącej obsłudze linii produkcyjnej oraz na pakowaniu mięsa w określony sposób. Możliwe także inne prace zlecone przez managera produkcji.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • duża motywacja do pracy;
  • chęć nauki nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobry stan zdrowia i sprawność;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w okolicy zakładu pracy;
  • dodatki do pensji, między innymi wakacyjny;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • składki oraz ubezpieczenia;
  • ofertę pracy również dla grup;
  • dofinansowanie wyżywienia;
  • dodatek w postaci pięciu paczek mięsa tygodniowo;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach.

Aplikacja:
Zapraszamy do składania kandydatur poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj teraz” na poniższej stronie internetowej:

ID ogłoszenia: 42956c36c0e9b08f

9 komentarzy na “Holandia praca od zaraz bez języka przy pakowaniu mięsa w Amsterdamie”

  1. Witam 3 osoby ktore pakowaly mieso w Holandi i Niemcy mamy numery sofi,wyjazd od zaraz jestesmy obecnie w Holandi.tel +31617065348

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa ofertom proszę o kontakt 889937009

  3. Paweł Golda na 18 lutego 2016 @ 12:16

    Jestem zainteresowany tą ofertą zostawiam numer kontaktowy 518301294 proszę o wiecej informacji na ten temat wyjazdu

  4. ewa szybska jestem zainteresowana praca muj telefon785104554

  5. Jestem zainteresowany Proszę o kontakt 570653411

  6. Wioleta i Łukasz na 24 lutego 2016 @ 19:44

    Witam serdecznie małżeństwo w wieku 28 30 lat z doświadczeniem na produkcji zdobytym w Polsce jak i za granicą pakowanie krojenie warzenie etykietowanie praca na chłodniach itd,,, cheć do pracy od zaraz stan zdrowia bardzo dobry posiadamy numer sofi 4 lata doświadczenia nasz numer +48 786148056

  7. Wioleta i Łukasz na 24 lutego 2016 @ 19:45

    Witam serdecznie małżeństwo w wieku 28 30 lat z doświadczeniem na produkcji zdobytym w Polsce jak i za granicą pakowanie krojenie warzenie etykietowanie praca na chłodniach itd,,, cheć do pracy od zaraz stan zdrowia bardzo dobry posiadamy numer sofi 4 lata doświadczenia nasz numer +48 786148056 chec wyjazdu od zaraz

  8. Jestem zainteresowany posiadam numer sofi oraz swiadectwo niekaralnosci prosze o kontakt 515309609

  9. anna_baby2017 na 29 lutego 2016 @ 13:40

    Witam mam na imie Ewa i jestem zainteresowana ta oferta prosze o kontakt 0031684370950