10,48 Euro brutto/h

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Soest produkcja spożywcza 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 4 września 2018 03:38

Dam pracę w Holandii bez języka przy produkcji spożywczej od zaraz. Zatrudnienie w Soest z zakwaterowaniem dla osób dokładnych, rzetelnych i cierpliwych. Pracodawca oferuje dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy:  Soest

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,48 Euro brutto/h

Obowiązki pracownika:

  • układanie półproduktów na taśmie;
  • łączenie składników i tworzenie z nich gotowych ciastek, wrapów, kanapek;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania wobec osoby zatrudnionej:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • dobry stan zdrowia;
  • cierpliwość i sumienność;
  • uczciwość.

Kandydatom oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • holenderską umowę o pracę z ubezpieczeniem;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach – zgodne z certyfikatem SNF;
  • nadgodziny płatne 125% i dodatki zmianowe 125% i 150%;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • kawa i herbata w kantynie pracowniczej;
  • stały dostęp do wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem poprzez internetowy profil pracownika.

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 7295b8d01877c903