10,34 Eur brutto/h

Holandia praca od zaraz dla grup na magazynie z markową odzieżą bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 12:23

Możliwość podjęcia ciekawej pracy w Holandii bez języka na magazynie z markową odzieżą. Oferta 2019 dla grup aktualna od zaraz z Roosendaal. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Roosendaal.

Wynagrodzenie: 10,34 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień odzieżowych, które napływają z Europy;
  • pakowanie oraz oznaczanie paczek;
  • dostarczanie odpowiednich towarów do punktu wysyłki;
  • praca przy użyciu skanera ręcznego – wczytywanie towarów;
  • obsługiwanie wózka PET;
  • przetwarzanie danych w systemie Supply Management System.

Wymagania:

  • nie jest potrzebny j. holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zamiłowanie do mody i chęć pracownia z 3 najlepszą marką na świecie;
  • chęć podjęci pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki za pracownia na drugiej i trzeciej zmianie oraz w weekendy i święta;
  • zakwaterowanie płatne;
  • holenderskie ubezpieczenie – OC i od nieszczęśliwych wypadków, a także ubezpieczone zostają rzeczy osobiste;
  • dojazd do pracy;
  • możliwość zostania kierowcą – dostaje się firmowy samochód, kartę paliwową oraz bonus do wypłaty;
  • możliwość wyjazdu w grupach.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-markowa-odzieza-roosendaal,oferta,6920959

ID ogłoszenia: 3835d13512291c25

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz dla grup na magazynie z markową odzieżą bez języka Roosendaal”

  1. pepetojaa12 na 2 września 2019 @ 22:03

    witam. Poszukuje pracy z zakwaterowaniem dla trójki mężczyzn i jednej Kobiety (w tym para). Dwie osoby z prawem jazdy. Komunikatywny język: holenderski: 1 osoba angielski:3
    Proszę o kontakt na nr tel. 574072384 lub na adres e-mail’owy pepetojaa12@o2.pl

    Z poważaniem,
    patryk