12,71 € brutto/h

Holandia praca od zaraz dla par na magazynie napojów bez języka Breda 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:16

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie napojów. Zatrudnienie w Bredzie bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: 12,71 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na napoje za pomocą wózka EPT oraz skanera ręcznego;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania;
  • segregowanie pustych skrzynek po napojach;
  • wykonywanie innych prac magazynowych;
  • możliwa również praca na mroźni przy – 20 stopni Celsjusza – dla chętnych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • przynajmniej 3 miesiące doświadczenia w pracy na magazynie;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki od 25 do 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej zmianie;
  • zatrudnienie również dla par;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii – transport gratis;
  • ubezpieczenie w czasie pobytu;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

k.kois@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-039349-pracownik-magazynowy-przy-napojach/

ID ogłoszenia: 682641b58c222ea3