atrakcyjne

Holandia praca od zaraz jako kierowca kat. C lub C+E z kodem 95 – różne lokalizacje

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: rożne
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: --
  • Opublikowany: 16 maja 2023 00:06

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz do podjęcia praca w Holandii dla kierowców kat. C lub C+E z kodem 95. Zatrudnienie możliwe w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C lub CE z kodem 95.

Jeśli wąskie uliczki w centrach miast nie stanowią dla Ciebie problemu, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Wymagania:
– prawo jazdy kat C/ CE z kodem 95
– kilkuletnie doświadczenie w zawodzie kierowcy
– znajomość języka angielskiego
– komunikatywność

Zakres obowiązków:
– dystrybucja towarów
– podpinanie, wymiana naczep
– dbałość o stan techniczny pojazdu
-współpraca z działem planowania

Oferujemy:
– pracę w stabilnej firmie
– niemiecką umowę o pracę
– możliwość pracy na część etatu

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń do nas:
Daria +48 577 901 944
Teresa +48 731 901 913
Natalia +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 716463470371081