10-11

Holandia praca od zaraz jako magazynier z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 0d zaraz
  • Długość umowy: 300
  • Opublikowany: 5 października 2018 04:53

Ze znajomością języka angielskiego propozycja legalnej pracy w Holandii na magazynie. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy kompletowaniu zamówień w hurtowni z elektroniką i art. spożywczymi.

Orderpicker – magazynier

Obowiązki
• Orderpicking – zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką i produktami spożywczymi (hala ciepła)
• Inne prace magazynowe (np. pakowanie, kontrola jakości, rozładunek kartonów)
• Praca w systemie zmianowym

Wymagania
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Mile widziane prawo jazdy kat. B
– Mile widziane doświadczenie

Oferujemy
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie (€9,91-€10,75 brutto/1h) + dodatki za prace zmianową
– Zakwaterowanie w cenie €80,40-99€ tygodniowo
– Ubezpieczenie €19,40-25€ tygodniowo

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim na karol@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 7505bb774f404777