od 14 euro

Holandia praca od zaraz jako spawacz MAG 135 w okolicach Dordrechtu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 30.09.2019
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:07

W okolicach Dordrechtu do podjęcia od zaraz praca w Holandii w branży przemysłowej na stanowisku spawacza MAG 135. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka angielskiego.

Monter-Spawacz rur (rysunek izometryczny oraz spawanie MAG 135)

Praca w okolicy Dordrechtu

Przygotowanie Rur Na Podstawie Rysunku Izometrycznego

Poszukujemy osób z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym lub rafineryjnym minimum 2-3 letnim.

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 14€ netto/godz (na rękę)

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich

– Składki odprowadzane w Holandii

– Darmowe zakwaterowanie

– Dojazd do miejsca pracy na koszt pracodawcy

Zakres obowiązków:

Umiejętność montażu rur na podstawie rysunku izometrycznegoZnajomość techniki montażu

Spawanie MAG 135

Doświadczenie w samodzielnej pracy

Dbałość o wysoki poziom prac oraz terminowość wykonywanych zadań.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

Mile widziana znajomość języka niderlandzkiego, VCA oraz Sofi nr.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 9.00 do 20.00 pod nr telefonu:+31 614 392 376 lub za pomocą poczty elektronicznej: praca@viku-bv.nl

ID ogłoszenia: 9145d8db252e9b21