12,20 Eur brutto/h

Praca Holandia od zaraz na magazynie biżuterii i zegarków w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 grudnia 2019 00:57

Pracodawca z Amsterdamu szuka magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie na magazynie z biżuterią i zegarkami aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,20 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie oraz składanie części prezentów w jeden zestaw, a następnie pakowanie tych prezentów do pudełek na podstawie wytycznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości przygotowywanych zestawów prezentowych;
  • dbanie o porządek na stanowisku.

Wymagania:

  • dokładne i precyzyjne wykonywanie swoich zadań;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki za pracę w weekendy oraz święta;
  • 8% dodatku wakacyjnego dochodów brutto oraz 10,87$ dochodów brutto dodatku urlopowego, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę do Bożego Narodzenia 2019;
  • rozliczenia podatku, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,19444,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

ID ogłoszenia: 1295dd6d2f1a99ea