10,30€

Holandia praca od zaraz na magazynie operator wózka EPT w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Brabancja Północna
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-09
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 9 września 2019 00:24

W miejscowości Oss od zaraz propozycja pracy w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego / EPT. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Opis stanowiska:
Operator EPT. Załadunek i rozładunek kontenerów za pomocą elektrycznego wózka. Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku/soboty.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Oss

Stawka: 10,30€ +dodatek 8,75% do każdej godz.

Wymagania:
Komunikatywny angielski. Min. 3 mies. doświadczenie na wózku EPT

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 5655d76acb0ca203