1300-1700

Holandia praca od zaraz na magazynie przy rozładunku-załadunku, Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 15-06-2020
  • Długość umowy: Dlugoterminowa
  • Opublikowany: 7 czerwca 2020 21:27

Ze znajomością języka angielskiego w Oosterhout od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie. Zatrudnienie 2020 przy rozładunku, załadunku towarów, kompletowaniu zamówień etc.

EU-People poszukuje doświadczonych pracowników magazynowych, którzy preferują różnorodność obowiązków. Będziesz szkolony/a przez 4 pełne dni pracy na każdym stanowisku, po czym staniesz się w pełni wszechstronnym pracownikiem magazynowym. Zdobędziesz cenne doświadczenie w firmie, która jest lojalna wobec zatrudnianych przez siebie pracowników i nastawiona na możliwie jak najdłuższą z nimi współpracę. Wielu naszym długo pracownikom zaoferowano już kontrakty bezpośrednio w firmie.
Magazyn ten należy do jednej z największych i najsłynniejszych sieci holenderskich supermarketów. Była ona wielokrotnie nagradzana za bycie „najbardziej kompletną, najtańszą i zapewniającą najwyższą jakość siecią supermarketów w Holandii”.

Miejsce pracy:Oosterhout

Opis stanowiska:
•Rozładunek i załadunek towarów
•Zbieranie zamówień
•Pakowanie
•Inne drobne prace magazynowe
•Praca zgodna z zasadami bezpieczeństwa
•Praca na zmiany: 07:00 – 16:00 (możliwe nadgodziny)

Wymagania:
• Dyspozycyjności na długi okres czasu
• Solidności i sumienności
• Elastyczności, jeśli chodzi o godziny pracy (zdarza się konieczność pracowania w godzinach wieczornych oraz w soboty)
• Umiejętności wykonywania różnych zadań w jednym czasie
• Min. komunikatywnej znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
•Mile widziany jest certyfikat na wózki widłowe lub EPTOferujemy:
•Praca na długi okres czasu
•Pełne tygodniowe wynagrodzenie
•Założenie funduszu emerytalnego
•Pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
•200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentysty
•Komfortowe zakwaterowanie
•Ulga podatkowa, jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania
•Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Pozytywna atmosfera

Jesli chcesz zebysmy sie z Toba skontaktowali wyslij sms- 0031-627-743-434 – oddzwonimy !
Zadzwon :
+48 77 453 76 00 (PL)
Wyslij CV :
info@eu-people.pl

ID ogłoszenia: 2585ede4f63e7176

Linki sponsorowane