10,38/h +dodatki

Praca Holandia od zaraz na magazynie z elektroniką bez języka Tilburg 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 02:28

Bez znajomości języka potrzebne są osoby do pracy w Holandii na magazynie z elektroniką. Możliwe do podjęcia od zaraz zatrudnienie 2019 w Tilburgu z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,38 Eur brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie programowanie komputerów;
  • pakowanie komputerów oraz ich akcesoriów, czyli klawiatury, myszki;
  • przygotowywanie produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest dobra znajomość j. angielskiego;
  • dokładne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe;
  • możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie przez holenderską agencję pracy;
  • możliwość pracy na dłużej;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • wypłaty co tydzień;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • pomoc w wyrobieniu potrzebnych dokumentów do podjęcia pracy w Holandii;
  • możliwość zdobycia holenderskich uprawnień oraz certyfikatów;
  • zapewnione płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-z-elektronika-tilburg,oferta,6755694

ID ogłoszenia: 9655ca75c5e8c64f