do ustalenia

Holandia praca dla par od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:53

Aktualna oferta zatrudnienia w Velno dla pracowników bez znajomości języka. Praca w Holandii możliwa dla par od zaraz na magazynie z obuwiem i ubraniami znanej marki.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą, obuwiem oraz galanterią wiodącej marki
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysłania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • posiadanie doświadczenia magazynowego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie także dla par i grup
  • legalną pracę w Holandii za pośrednictwem agencji
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • wsparcie w organizacji transportu
  • pomoc w załatwianiu spraw związanych z wyjazdem
  • opiekę polskich rezydentów
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3275a4ecdaa7f1de

2 komentarze na “Holandia praca dla par od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Venlo”

  1. Justyna Chowaniec na 27 lutego 2018 @ 17:59

    Zainteresowana oferta pracy. Posiadam własne zakwaterowanie w okolicach venlo oraz wlasny środek transportu.

  2. Jestem zainteresowany ofertą.

Zostaw odpowiedź do Adam