10,35

Holandia praca od zaraz pakowanie bułek w piekarni z językiem angielskim, Breukelen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breukelen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: e) umowa o pracę tymczasową
  • Opublikowany: 25 września 2018 01:45

Agencja rekrutacyjna „ABC Work” poszukuje od zaraz chętnych do rozpoczęcia pracy w Holandii na terenie Breukelen przy pakowaniu pieczywa – bułek w piekarni.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pakowacz.

Oferujemy:

– Wynagrodzenie 10,35 euro/h brutto

– Holenderską umowę o pracę

– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

– Zakwaterowanie

– Stałą opiekę polskiego koordynatora

– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wlele ofert od sprawdzonych pracodawców

Wymagania:

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Mile widziane prawo jazdy

– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Dlaczego ABC Work:

– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

– Jesteśmy już 5 lat na rynku

– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz abcwork.eu/wyslij-cv/
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

ID ogłoszenia: 3165ba4af09536c4

Brak tagów