10,98€

Holandia praca od zaraz pakowanie drobiu bez znajomości języka, Wehl

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wehl
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-04
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 00:04

Firma produkcji żywności z Wehl poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa drobiowego.

Opis stanowiska
Praca na taśmie produkcyjnej, wieszanie kur na haki, pakowanie części drobiu/kurczaka do pudełek, kartonów. Przenoszenie pudełek na palety (waga 10-15kg).

Temperatura w miejscu pracy wynosi około 5-10°C.
Możliwość nadgodzin w zależności od pracy.

Wymagania
Brak wymaganego języka obcego

Skontaktuj się z nami!
PL +48 505 291 792
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 975606f885c6b696