0

Holandia praca od zaraz produkcja sałatek, krojenie i pakownie warzyw, Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 marca 2022 00:48

Również bez znajomości języka na terenie Dronten od zaraz możliwa do podjęcia ciekawa praca w Holandii przy produkcji sałatek oraz krojeniu i pakowaniu warzyw.

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !
Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !
Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- Dronten
Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !
Zakres obowiązków:
– sortownie i kontrola jakości warzyw
– krojenie świeżych warzyw
– mycie oraz pakownie warzyw
– dbanie o czystość stanowiska pracy
Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
– atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
– wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– umowę na warunkach holenderskich,
– na miejscu opiekę polskiego koordynatora
Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii ?
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 26362304a4a881e2

Linki sponsorowane