10.6€/h brutto

Holandia praca od zaraz przy produkcji el. z tworzyw sztucznych w Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 28 października 2020 22:43

Z minimum podstawową znajomością języka angielskiego od zaraz ciekawa propozycja pracy w Holandii na produkcji elementów z tworzyw sztucznych w zakładzie z Helmond.

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku pracownika linii produkcyjnej. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz w wysyłce części termoplastycznych. Praca w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:
– Obsługa linii produkcyjnej
– Zapewnienie ciągłości produkcji
– Kontrola jakości
– Zbieranie zamówień
– Pakowanie gotowych produktów.

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową 10,60€ brutto/h + dodatek za pracę w godzinach 23:00-7:00 (10,60€ brutto/h + 7,5% = 11,39€ brutto/h)
– dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 8,26% dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
– stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
– dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
– sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
– opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
– możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
– rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na produkcji
– mile widziane prawo jazdy kategorii B
– gotowość do dłuższej współpracy
– umiejętność pracy w zespole

ID ogłoszenia: 1795f9990101981d