9,65 EUR/h brutto

Holandia praca od zaraz przy sprzątaniu bez znajomości języka w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 26 tygodni
  • Opublikowany: 4 września 2018 03:05

Ciekawa oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu biur i mieszkań. Zatrudnienie w Tilburgu od zaraz dla osób pracowitych i z poczuciem estetyki. Zakwaterowanie płatne jest zapewnione przez pracodawcę.

Wynagrodzenie: 9,65 EUR/h brutto.

Miejsce pracy: Tilburg.

Start: od zaraz.

Stanowisko: sprzątaczka.

Czas zatrudnienia: przynajmniej 26 tygodni.

Zakres obowiązków:
• odkurzanie powierzchni, mycie podłóg, okien, zamiatanie biur i mieszkań;
• dokładne sprzątanie łazienek;
• bieżąca współpraca z klientami firmy;
• dokładne wykonywanie powierzonej pracy.

Wymagamy:
• dobrej organizacji;
• możliwość podjęcia pracy na co najmniej 26 tygodni;
• prawa jazdy kat.B;
• skrupulatności, dokładności;
• poczucia estetyki;
• zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
• dobrego stanu zdrowia;
• gotowości do podjęcia pracy od zaraz;
• mile widziane doświadczenie w sprzątaniu.

Zapewniamy:
• atrakcyjne zarobki;
• stałą pracę w Tilburgu;
• pomoc przy wszelkich formalnościach;
• płatne zakwaterowanie;
• ubezpieczenie zdrowotne;
• regularne wyjazdy do Polski co 6-8 tygodni na tydzień lub więcej;
• wynagrodzenie płatne na konto raz w tygodniu;
• płatny przejazd do Holandii z zaufanym przewoźnikiem;
• rozliczenia podatkowe oraz zestawienia godzin pracy, zarobków, kosztów itp.
• narzędzia potrzebne do pracy;
• dodatek wakacyjny w wysokości 8% stawki godzinowej brutto i urlopowy – 8,30%.

Jak kandydować:

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 6365b8d3f6e5ecf8