do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz sprzątanie autobusów bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 22:21

Aktualna oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka. Przyjmujemy nowe osoby do fabryki w Eindhoven. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • sprzątanie autobusów opuszczających linię produkcyjną w fabryce;
  • mycie okien, podłóg, elementów plastikowych; czyszczenie tapicerki;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania wobec pracowników:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • poczucie estetyki;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • znajomość języka obcego – holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • pracę zorganizowaną na jedną zmianę;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wynagrodzenie na wysokim poziomie;
  • przejazdy do pracy;
  • przeszkolenie oraz wsparcie kierownika w pierwszych dniach;
  • stabilne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Należy kliknąć „Aplikuj”. Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 41957bb5c115b6cb