9,92€

Holandia praca od zaraz sprzątanie zakładu produkcyjnego, Nijkerk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2019 04:16

Agencja „PRAN” dla klienta z Nijkerk poszukuje od zaraz sprzątaczy lub sprzątaczek do pracy w Holandii przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego. Oczekiwany język angielsku lub niderlandzki.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Mieszkasz w okolicach Nijkerk, lubisz sprzątać i szukasz pracy dorywczej?

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY.

Miejsce pracy: Nijkerk
Start pracy: OD ZARAZ

Opis stanowiska:
Praca polega na utrzymaniu czystości w zakładzie produkcyjnym.
Do Twoich obowiązków należeć będzie sprzątanie kantyny, korytarzy, szatni oraz toalet.

Praca dorywcza w godzinach +/- 8:00 do +/- 13:00

Wymagania:

– język angielski lub holenderski umożliwiający komunikację;
– własne zakwaterowanie w okolicach Nijkerk;
– własny środek transportu.

Oferujemy:

– pracę dorywczą stawkę 9,92€ brutto/h;
– pracę w miłej atmosferze w nowoczesnej firmie;
– 20/25g tygodniowo,
– pracę na dłuższy czas.

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie swoich aplikacji na d.grzywna@pran.eu z dopiskiem SPRZĄTANIE w tytule maila.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”

ID ogłoszenia: 1615cac64bc3004e