stawki wiekowe

Holandia praca od zaraz w Helmond na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 1 listopada 2014 01:20

Producent odzieży szuka osób przy zbieraniu zamówień. Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz do końca roku, a dla chętnych możliwość podpisania umowy nawet do 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca odbywa się na magazynie z ubraniami, w którym to pracownik będzie zbierać zamówienia i przygotowywać paczki do wysyłki.

Wymagania:
– szybkość przyswajania nowych umiejętności
– ochota do nauki
– natychmiastowy wyjazd
– brak możliwości powrotu do domu przed końcem roku
– angielski w stopniu komunikatywnym
– przyjazd samochodem mile widziany
– posiadanie numeru SOFI będzie dodatkowym atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie 6-8,90 euro za godz. brutto
– zdobycie nowej wiedzy
– zatrudnienie od zaraz do końca roku
– dla chętnych możliwość przedłużenia umowy do 6 miesięcy
– zapewniamy 40 godzinny tydzień pracy
– ulgi podatkowe
– miejsce do zamieszkania w cenie 86,45 euro za tydzień
– ubezpieczenie za 18,90 euro płatne za tydzień
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o poufności na maila: Holandia@eurowork.net.pl w tytule proszę wpisać: pracownik magazynu- Helmond.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ubrania-z-jangielskim-id251185.html

ID ogłoszenia: 19554541a7a5a25d