stawki wiekowe

Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie bez języka szklarnia przy kwiatach i warzywach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 00:31

Dam pracę w Holandii przy warzywach i kwiatach w ogrodnictwie od zaraz. Kompleks szklarni zatrudni osoby bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia na podobnych stanowiskach.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Holandia.

Zarobki: według stawek wiekowych.

Zadania na stanowisku:

  • prace pielęgnacyjne przy warzywach i kwiatach – podlewanie, nawożenie, obrywanie liści itp;
  • ścinanie warzyw szklarniowych oraz kwiatów;
  • konkretne zadania będzie zlecał kierownik.

Wymagania:

  • umiejętność dobrej organizacji czasu;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • znajomość któregoś z języków w stopniu komunikatywnym: angielski, holenderski, niemiecki;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • chęć nauki nowych rzeczy;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę na czas określony;
  • dobre zarobki;
  • stabilne stanowisko;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w ogrodnictwie.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez formularz na stronie internetowej:

Odpowiemy wyłącznie na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 88657c4a651c44f2