10,24 € brutto +DODATKI!

Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych – storczykach, anthurium

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:58

W ogrodnictwie od zaraz legalna praca w Holandii przy kwiatach szklarniowych – storczykach i anthurium. Podstawowa znajomość języka angielskiego wymagana minimum.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Lubisz kwiaty? Mamy coś dla Ciebie idealną pracę
Praca w jednej z naszych szklarni zajmująca się sadzeniem i produkcją Storczyków oraz Anthurium

Zakres obowiązków:
– sadzenie kwiatów,
– segregowanie kwiatów, ze względu na wygląd,
– składanie metalowych wózków,
– stretchowanie kwiatów,
– prace porządkowe w miejscu pracy.

Wymagane:
– język angielski na poziomie podstawowym,
– mile widziane prawo jazdy kat. B,
– chęci do pracy.

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie 10,24 euro brutto plus dodatki,
• Zakwaterowanie,
• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

Zadzwoń na numer +48 77 474 68 08 Olga bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

ID ogłoszenia: 882614d94c7a0038