do uzgodnienia

Holandia praca ogrodnictwo w szklarni od zaraz Haarsteeg bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarsteeg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:37

Oferta pracy w Holandii od zaraz w ogrodnictwie. Producent warzyw szuka osoby do zatrudnienia w szklarni przy uprawie roślin w Haarsteeg bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik szklarni

Miejsce: Haarsteeg

Wynagrodzenie: do ustalenia

Czas rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca w pozycji pochylonej
  • umieszczanie sadzonek roślin w ziemi
  • nakładanie klipsów na patyki podtrzymujące sadzonki papryki, ogórków i pomidorów

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz sprawność fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w pracy w szklarni
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia pojazdów
  • zaletą będzie komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • umowę na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wypłaty na konto walutowe
  • firmowe zakwaterowanie
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • uzyskanie doświadczenia i uzyskanie certyfikatów
  • dojazd do pracy
  • pomoc i wsparcie w załatwianiu formalności związanych z pobytem w Holandii i legalnym zatrudnieniem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesyłanie cv na adres: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownicy-szklarni-z-doswiadczeniem-praca-od-zaraz-id409450.html

ID ogłoszenia: 92757d910709511d

1 odpowiedź na “Holandia praca ogrodnictwo w szklarni od zaraz Haarsteeg bez języka”

  1. Jestem zainteresowany pracą w Haarsteeg. 536461385