do ustalenia

Holandia praca – operator prasy krawędziowej / giętarki w Uden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 00:47

Firma przemysłowa z miejscowości Uden poszukuje doświadczonych operatorów prasy krawędziowej / giętarki do podjęcia pracy w Holandii od zaraz. Na tym stanowisku oczekiwana jest znajomość języka angielskiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

miejsce pracy: Uden

obowiązki:
-obsługa i programowane prasy krawędziowej

wymagania:
doświadczenie w pracy na prasie krawędziowej np typu Amanda
umiejętności programowania
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kategorii B

holenderska umowa o pracę
Stawka początkowa: od 15-16 Euro Brutto za godzinę
– możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Giętarka Holandia ”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 4475fdd09fd6132b

Linki sponsorowane