do uzgodnienia

Holandia praca pakowanie jajek od zaraz bez znajomości języka Barnevled

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barnevled
  • Opublikowany: 27 marca 2016 23:15

Zakład produkcyjny poszukuje od zaraz pracowników do pakowania jajek przy taśmie produkcyjnej w Barnevled. Praca w Holandii bez znajomości języka. Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz wsparcie w formalnościach

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Barnevled.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w szybkim tempie;
  • pracownik odpowiada za pakowanie pudełek z jajkami do kartonów;
  • zadania muszą być wykonywane w sposób energiczny, ale jednocześnie ostrożny.

Oczekiwania:

  • ostrożność;
  • znajomość języka będzie zaletą;
  • umiejętność wykonywania prac fizycznych;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • uczciwość, zaradność;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • stabilną umowę;
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach;
  • szkolenie wstępne;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Należy kliknąć „Aplikuj”. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 72856f16af2acfc8

3 komentarze na “Holandia praca pakowanie jajek od zaraz bez znajomości języka Barnevled”

  1. witam bardzo jestem zainteresowany panstwa oferta szukam pracy od zaraz .jestem 32 latkiem bez nałogow nie pijącym i nie palącym .bardczezo prosze o odp .pod nr.tel 690 027 443 czekam .Krzysztof

  2. Pietrzak Daniel na 10 kwietnia 2016 @ 20:13

    Witam jestem zainteresowany ofertą bez nałogów.tel-731231085

  3. jestesmy zainteresowani oferta pracy prosze o kontakt tel 48 510841422 o najszybsza odp dziekujemy