do uzgodnienia

Holandia praca pakowanie mięs i wędlin Roosendaal od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: całoroczna
  • Opublikowany: 20 września 2016 23:56

Od zaraz dostępna całoroczna praca w Holandii. Zatrudnienie w Roosendaal przy pakowaniu mięs oraz wędlin. Oferta skierowana do Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Roosendaal

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: rok

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu mięsa i wędlin na tacki
  • do obowiązków należy etykietowanie gotowych produktów oraz ciągła kontrola jakości surowców

Wymagania:

    • wyjazd do Holandii od zaraz na min 2 miesiące z możliwością przedłużenia
    • dokument potwierdzający niekaralność
    • pracowitość i poważne podejście do swoich obowiązków

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową
  • umowę o pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • cotygodniowe wypłaty przelewem na konto
  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie
  • dojazd z Polski do Holandii raz w tygodniu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

pollux.2919381@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-mieswedlin-na-tacki-id395414.html

ID ogłoszenia: 2257e17533d74e1

10 komentarzy na “Holandia praca pakowanie mięs i wędlin Roosendaal od zaraz bez języka”

  1. Witam mam na imię Paulina mam 21 lat jestem gotowa na wyjazd od zaraz
    Mój numer telefonu 881644295

  2. Witam mam na imię Karol mam 19 lat gotów do pracy i wyjazd. do Holandii .

  3. .zdzislawa.mam.53.lat.jestem.zdrowa.moge.podiac.kazda.prace.od.zaraz

  4. Witam jestem Robert mam 20 lat, jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem, jesli ogloszenie jest aktualne prosze o kontakt pod nr 512968970 🙂 Pozdrawiam

  5. Witam mam na imie Robert mam 20 lat jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem,jesli jest dalej aktualne to prosze o kontakt pod moj nr 512968970 jestem gotowy wyjechac nawet zaraz 🙂

  6. Witam mam naimie Patryk wstepnie bym byl zainteresowany praca u panstwa mieszkam w Roosendaal i mam 22 lata prosze o kontakt 516-676-402

  7. jeste do dyspozyci od 02.01.2017 na 27 listopada 2016 @ 18:57

    posiadam numer sofi oraz o nie karalnosci

  8. jeste do dyspozyci od 02.01.2017 na 27 listopada 2016 @ 19:01

    mam na imie Slawek pracowalem w POLSCE przy zywnosci posiadam numer SOFI oraz dokument o nie kaealnosci moj numr-er telefonu 781671967

  9. Witam jestem zainteresowana pracom pakowanie wędlin i mięsa proszę o kontakt mieszkam w roosendaal dziękuję