stawki wiekowe

Holandia praca pakowanie słodyczy bez znajomości języka od zaraz Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Opublikowany: 9 września 2015 22:59

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Veghel przy pakowaniu słodyczy na okres minimum 6 tygodni.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Veghel
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem słodyczy takich jak: batony, żelki, dumy do żucia itp. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– dbanie o przestrzeganie higieny osobistej
– możliwość podjęcia pracy na minimum 6 tygodni
– wyjazd od zaraz
– dobre zorganizowanie
– elastyczność godzinowa
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
– posiadanie konta walutowego

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową
– podpisanie umowy na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie zależne od wieku pracownika ( 18-21 lata płaca 6,80 euro/h brutto; 22 lata – 7,30 euro/h brutto)
– zdobycie nowego doświadczenia
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomagamy przy zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: apn.1716136@ats.employsystem.com
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pakowaniu-slodyczy-id316161.html

ID ogłoszenia: 98055f0410dcddc5

2 komentarze na “Holandia praca pakowanie słodyczy bez znajomości języka od zaraz Veghel”

  1. witam obecnie mieszkam w Belgii nie daleko granicy Holenderskiej

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy, interesuje mnie praca z zakwaterowaniem, Przebywam w Holland w Roosendaal. Moj numer tel +31645007833