9,34

Holandia praca przy kwiatach w ogrodnictwie – storczyki w Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerkapelle
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 9.01.2017
  • Długość umowy: do 1,5 roku
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 03:20

Potrzebne osoby zdecydowane do ciekawej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwitach w szklarni z miejscowości Moerkapelle. Znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym.

Pracownik Produkcji – Praca przy Kwiatach (Orchidee)

Miejsce pracy: Moerkapelle
Region: Holandia

Opis stanowiska:
• praca na hali produkcyjnej, przy tasmie;
• pielęgnacja kwiatów- storczyków: wkładanie w doniczki, usztywnianie patyczkami i spineczkami; przygotowywanie do wysyłki;
• praca w systemie 1- zmianowym;

Wymagania:
• komunikatywna znajomość j. angielskiego;
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;
• prawo jazdy- mile widziane;
• zaświadczenie o niekaralności;
• duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach;
• chęć pozostania w pracy na długi okres czasu, min. 6 miesięcy;

Oferujemy:
• przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
• atrakcyjne zarobki 9,34 € brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego;
• pracę na długi okres czasu;
• duża ilość godzin pracy;
• zakwaterowanie;
• ubezpieczenie;
• transport do/z pracy;
• opiekę polskiego koordynatora;
• dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;

Prosimy o wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl
Informacje pod tel: +48 505 698 268

ID ogłoszenia: 938586b5d2e1201d

1 odpowiedź na “Holandia praca przy kwiatach w ogrodnictwie – storczyki w Moerkapelle”

  1. Joanna Nowaczek na 16 stycznia 2017 @ 11:58

    Zainteresowana od zaraz
    miejsce zamieszkania Den Haag