10,35/h + dodatki

Holandia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz bez znajomości języka 2019 Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 02:27

Przy pakowaniu ciastek potrzebne osoby do pracy w Holandii bez znajomości języka. Oferta 2019 aktualna od zaraz w Panningen dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 Eur brutto + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie gotowych ciastek – wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatne blisko pracy w pokojach dwuosobowych;
  • transport do pracy służbowym autem;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów;
  • praca również dla par;
  • pomoc przy założeniu holenderskiego BSN-numeru SOFI;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • rekompensaty do kosztów zakwaterowania;
  • w czasie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu jest możliwość pomocy asystenta;
  • darmowy transport do Holandii;
  • nie ma stawek wiekowych;
  • stałą pracę;
  • dodatek do wynagrodzenia ZORGTOESLAG 93,00 Euro/miesięcznie;
  • bezpłatne posiłki – ciastko, sałatki;
  • gwarancja godzin.

Aplikacja:

Do aplikowania zapraszamy poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,6758506

ID ogłoszenia: 4485ca75f60d463e