€10.44

Holandia praca przy produkcji sera od zaraz k. Tilburga 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: agencyjna
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 03:28

W okolicach Tilburga aktualna oferta pracy w Holandii przy produkcji sera. Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka, aczkolwiek angielski mile widziany na tym stanowisku.

Obecnie dla naszego klienta w miejscowości Alphen (koło Tilburga) będącego producentem serów poszukujemy pracowników produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, będziesz idealnym kandydatem.

Znajomość j. angielskiego mile widziana
Doświadczenie w pracy na produkcji
Prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wkładanie produktu do formy na lini produkcyjnej
Podstawowa obsługa lini produkcyjnej
Organizacja miejsca pracy

OFERUJEMY:

Stawkę €10,44 brutto/h + 8% dodatku wakacyjnego + 8% dodatku urlopowego
Dodatki eksterytorialne
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy zapraszamy do przesłania cv na:

jobs@axell.nl

ID ogłoszenia: 1905dfb4cb09c05a