€10,24/h

Holandia praca sezonowa 2021 – zbiory warzyw, owoców, kwiatów w Opheusden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Opheusden i inne
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20/05/2021
  • Długość umowy: od 4 tygodnii
  • Opublikowany: 14 maja 2021 00:35

M.in. w rejonie Opheusden od zaraz dostępna sezonowa praca w Holandii przy zbiorach warzyw, owoców i kwiatów. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska:praca przy zbiorach. Aktualnie poszukujemy pracowników do zbioru i ścinki:

-warzyw (np. pomidory, papryka, szparagi, ogórki)

-kwiatów (np. róże, piwonie)

-owoców (np. maliny, truskawki)

Wymagania:

chęć i motywacje do pracy
mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie brutto od €10,24/h
w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
ubezpieczenie zdrowotne
profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
opiekę koordynatora

Praca, w różnych miejscowościach, jeżeli jesteś zainteresowany

Zarejestruj się na stronie:

www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

oddzwonimy do Ciebie!

Kontakt:

+48 781 191 757

+48 575 088 333

+48 662 372 123

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

ID ogłoszenia: 51609e588c1b38f

Brak tagów