10,24€ brutto/h

Holandia praca sezonowa bez języka od zaraz zbiór i sortowanie papryki, Grubbenvorst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Grubbenvorst
  • Data rozpoczęcia pracy: 04-01-2021
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 00:54

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii od zaraz również bez znajomości języka przy zbiorach papryki w szklarni oraz jej sortowaniu. Zatrudnienie w rejonie Grubbenvorst dla Polaków.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pracownik zbioru i sortowania papryki szklarniowej. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Chcesz doszlifować język obcy i rozwijać się zawodowo? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Zakres obowiązków:

zbiór papryki szklarniowej
pielęgnacja uprawy (obrywanie liści, okręcanie, opuszczanie rośliny)

Oczekujemy od kandydata:

dyspozycyjności do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (możliwośc podjęcia pracy na cały sezon i dłużej)
doświadczenia szklarniowego najlepiej przy pielęgnacji i zbiorze papryki
gotowość do wykonywania pracy w szklarni na wysokości (zbiór odbywa się na specjalnie przygotowanych wózkach)
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
kandydaci posiadający doświadczenie przy okręcaniu papryki szklarniowej mogą liczyć na stawkę godzinową 10,45 euro brutto/h
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatki wakacyjne i urlopowe
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 955fd9f2ba5da75