11,04 € brutto/h

Holandia praca sezonowa bez języka zbiory borówek od zaraz 2022 Budel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Budel
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 25 lipca 2022 20:14

Przy zbiorach borówek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii 2022. Zatrudnienie w Budel bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Budel.

Wynagrodzenie: 11,04 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie borówek oraz ich sortowanie i pakowanie;
  • obowiązkiem pracownika będzie też dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 07.00 – 19.00) oraz dodatkowo w sobotę w godzinach od 07.00 do 15.00;
  • zakwaterowanie w cenie 90 € na tydzień;
  • wypłatę co dwa tygodnie;
  • możliwość wzięcia zaliczki po 7 przepracowanych dniach;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość zorganizowania płatnego przejazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 574 050 930

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-borowki-amerykanskiej-pilne-bez-znajomosci-jezyka-CID4-IDPyurv.html

ID ogłoszenia: 78162b08db52d5b4