9,80 euro/h brutto

Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory malin od zaraz Flevoland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Flevoland
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 01:22

Oferujemy sezonową pracę w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Opcja zatrudnienia od zaraz w szklarni z Flevolandu przy zbiorach malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Flevoland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,80 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin w szklarni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także wstępnym sortowaniem
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych przed wyjazdem
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • konto pracownika w internecie
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-zbioru-malin-w-szklarni-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 9945b094f45b991b