9,16 euro za godzinę

Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory papryki Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: od zaraz - listopad 2016
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 21:28

Producent z Horst od zaraz zatrudni osoby do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki.Oferta bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Horst.

Stawka godzinowa: 9,16 euro za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • ścinanie papryki według określonego sposobu.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy (ścinanie papryki, ogórków, pomidorów);
  • zręczność oraz szybkość;
  • uczciwość;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B;
  • dyspozycyjność od zaraz do końca listopada.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • umowę o pracę tymczasową z zapewnionym ubezpieczeniem;
  • przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta w formalnościach.

Dla kandydatów:
W celu złożenia aplikacji na stanowisko prosimy wejść na poniższą stronę internetową oraz kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 770575fd21bba27c

6 komentarzy na “Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory papryki Horst”

  1. Witam mam na imię Dorota mam 35 lat i doświadczenie w pracach sezonowych.Jestem osobą pracowitą rzetelną w swoich obowiązkach.Proszę o kontakt Dorota 739462738 Dziękuję z góry.

  2. Witam mam na imie Andrzej mam 28 lat..Jestem osobą pracowitą rzetelną w swoich obowiązkach.Proszę o kontakt Andrzej 506748138 Dziękuję z góry.

  3. witam mam na imię emila mam 37 lat pracowałam w szklarni niedaleko horst przy truskawkach i ogórkach jestem sumienną i pracowitą osobą proszę o kontakt podaje swój numer telefonu +48 515 125 176 lub nr holenderski +31685051805

  4. Klaudia Paweł na 27 czerwca 2016 @ 12:20

    Wraz z dziewczyną jestesmy zainteresowani waszą ofertą pracy. Prosze o kontakt +31687697692

  5. Witam mam na imie Paulina mam doswiadczenie przy zbiorach prosze o kontakt 530 994 670 Dziekuje

  6. Witam, mam dwoch studentow z polski zainteresowanych praca od lipca.prosze o kontakt 0621544901