do uzgodnienia

Holandia praca sezonowa od lutego 2018 zbiory szparagów bez języka Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Data rozpoczęcia pracy: od lutego 2018
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 23:10

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie od lutego 2018 w okolicach Emmeloord przy zbiorach szparagów szklarniowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Emmeloord, Holandia

Termin rozpoczęcia: od 15 lutego 2018

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na zbieraniu szparagów

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia przy zbiorach szparagów
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • stałą pracę w Holandii
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc w odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • zestawienia przepracowanych godzin oraz kosztów pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • płatne zamieszkanie
  • darmowy transport do pracy
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt pod numer telefonu:

– 774410654 / 533 155 868 / 739 230 594 / 533 087 111(Biuro Opole)

– 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-szparagow-od-15-02-2018-id1136761.html

ID ogłoszenia: 8695a626b48a166b

1 odpowiedź na “Holandia praca sezonowa od lutego 2018 zbiory szparagów bez języka Emmeloord”

  1. witam ja w sprawię pracy na wakację będzie ona jeszcze aktułalna ?