od 9,34 euro za godzinę

Holandia praca sezonowa od zaraz bez języka przy zbiorach kapusty Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 01:10

Poszukiwane osoby do sezonowego zatrudnienia w gospodarstwie w okolicach Zwolle. Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach kapusty i kalafiora.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 9,34 euro za godzinę brutto z możliwością negocjacji

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac w gospodarstwie rolnym w okolicach Zwolle
  • do obowiązków pracownika będzie należało: zbieranie kapusty i kalafiora na polu, przesadzanie drzewek liściastych i iglastych oraz różnego typu prace magazynowe

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach rolniczych
  • dostępność na okres 4 miesięcy
  • możliwość pracy w różnych warunkach
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • dojazd do pracy i z powrotem
  • mieszkanie w cenie 81 euro tygodniowo
  • wparcie rezydenta
  • minimum 45 godzin pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin, również w soboty
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz załatwieniu formalności
  • ubezpieczenie w cenie 21,50 euro tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: cosmoworker.3247061@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/prace-w-rolnictwie-id421235.html

ID ogłoszenia: 93581cfd351d357

3 komentarze na “Holandia praca sezonowa od zaraz bez języka przy zbiorach kapusty Zwolle”

  1. Jestem zainteresowany praca przy zbiorach kapusty mieszkam w ede

  2. praca od zaraz na 12 listopada 2016 @ 10:55

    Bylbym zainteresowany ofertą pracy od zaraz .Dziękuje