do uzgodnienia

Holandia praca sezonowa od zaraz dla studentów zbiory porzeczek bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 00:59

Od zaraz posiadamy wakaty dla studentów przy zbiorach porzeczek. Holandia praca sezonowa z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór porzeczek z krzaczków;
  • owoce muszą być zbierane delikatnie – aby ich nie naruszać, ani uszkadzać.

Wymagania:

  • status ucznia lub studenta;
  • dyspozycyjność od zaraz do końca sierpnia;
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • mile widziany komunikatywny język angielski;
  • prawo jazdy kat.B będzie zaletą;
  • energiczność i sumienność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym;
  • miejsce zamieszkania;
  • pomoc w organizacji wyjazdu, dokumentów itp;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie od zaraz dla kobiet;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia również przy innych projektach.

Aplikacje:
Aby złożyć aplikację zapraszamy do kontaktu:

  • espradom@euroservices.com.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Zbiór porzeczek”.

tel. 48 36 32 028

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-porzeczek-mile-widziane-kobiety-studentki-id390568.html

ID ogłoszenia: 9685790a62f2ad3b