9,51 euro/h brutto

Holandia praca sezonowa 2017 od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 02:11

Od zaraz opcja sezonowego zatrudnienia w Venlo przy zbiorach jabłek oraz gruszek. Oferta pracy w Holandii 2017 dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: okolice Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,51 euro za godzinę brutto dla pracowników powyżej 22 lat

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zrywanie jabłek i gruszek bezpośrednio z drzewa lub zbieranie owoców z ziemi

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenia w podobnej pracy oraz umiejętność prowadzenia traktora
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie w cenie 22,40 za tydzień
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • pomoc konsultantów
  • miejsce do zamieszkania za 78 euro tygodniowo
  • legalne zatrudnienie
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

cosmoworker.4331793@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/rozbiorki-jablek-i-gruszek-w-holandii-id822986.html

ID ogłoszenia: 11959a1f5dc3baf7

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa 2017 od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Venlo”

  1. Jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt+31640508135 pozdrawiam

  2. Witam byl bym zainteresowany oferta pracy jesli jest aktualna to prosze o kontakt.Pozdrawiam