tygodniowe

Holandia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach-ścince papryki bez języka, Steenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Steenbergen
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 maja 2022 00:35

Firma działająca w Steenbergen od zaraz poszukuje kandydatów także bez znajomości języka do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach – ścinaniu papryki.

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Co oferujemy:
– atrakcyjne warunki pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– stabilne godziny pracy

Zakres obowiązków:
– ścinanie i zbiór papryki
– obsługa wózka elektrycznego
– dbałość o porządek w miejscu pracy

Udogodnienia:
– zakwaterowanie
– opieka polskiego koordynatora

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
Teresa: +48 731 901 913
Magdalena: +48 577 901 099
Izabela: +48 570 901 913
Kamila: +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Karol: +48 577 901 944

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 7796290b7d7bfb7a