9,51/h euro brutto

Holandia praca sezonowa od zaraz zbiory porzeczki bez znajomości języka Roggel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roggel
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 21:03

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach porzeczki. Zatrudnimy od zaraz w Roggel osoby bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Roggel, Holandia

Termin rozpoczęcia umowy: od zaraz

Zarobki: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie ręczne zbieranie owoców czerwonej porzeczki

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy sezonowej
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość pilnego wyjazdu
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • miejsce do zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo raz w tygodniu
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie legalnej holenderskiej umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

adrianna@holandiajobs.pl z dopiskiem „porzeczki”

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: +58506670880

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-prace-sezonowa-w-holandii-przy-zbiorach-czerwonej-porzeczki-w-roggel/

ID ogłoszenia: 5895989777d1a5a9